MULTILUKSS

MULTILUKSS

Visas MULTILUKSS akcijas

Veikalos «Мultilukss» tiek piedāvāta produkcija no  lielākajiem kosmētikas, parfimērijas un sadzīves ķīmijas ražotājiem  Krievijā, Ukrainā, Baltkrievijā, Polijā, Anglijā, Vācijā, kā arī no citām pasaules valstīm.


Atšķirība no citiem

Veikalos «Мultilukss» ir pārstāvēts plašs, iepriekš minēto ražotāju sortiments, ar ko arī atšķirās no citiem mazumtirdzniecības veikaliem, kuri pārdod no ražotāja izvēlēto preci. Visi produkti ir pielāgoti vietējam tirgum, visas prasības atbilst ES un Latvijas tiesību aktiem.
Veikalos plaši pārstāvēti tādi zīmoli kā Čornij Žemčug, Čistaja Linija, Lesnoi Balzam, Malenkaja Feja un daudzi citi.

Plašai mērķauditorijai

Plašai mērķauditorijai, neatkarīgi no vecuma un dzimuma. Veikalu sortimentā atrodamas higiēnas preces, kosmētika bērniem no 0 līdz 13 gadiem, pusaudžiem no 13 gadiem līdz 25 gadiem, kā arī kosmētika un parfimērija vīriešiem un sievietēm virs 25 gadiem, dekoratīvā kosmētika, kā arī bižutērija, galantērija un mājsaimniecības ķīmija.

Augsta kvalitāte

Visām precēm veikalos ir augsta kvalitāte, par pieņemamām cenām visiem cilvēkiem. Produktu cenas ir konkurētspējīgas un pat zemākas, nekā citiem līdzīgiem produktiem Latvijas tirgū, kas ir īpaši svarīgi mūsdienās. Attiecība «cena-kvalitāte» veikalos «Мultilukss» – ir pats optimālākais. 

Tīkls «Мultilukss»

Tīkla «Мultilukss» sastāvā Latvijā ir 16 mazumtirdzniecības veikali, kā arī 1 veikals Lietuvā. Veikalos strādā pieredzējuši pārdevēji-konsultanti, kas palīdz orientēties plašajā piedāvājumā. Kompāniju «Мultilukss» veido mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā un Lietuvā ar unikālu un plašu produktu klāstu un optimālu cenu līmeni.
Vairāk informācijas www.multilukss.lv