CITRO

CITRO Visas CITRO akcijas

CITRO ir mazumtirdzniecības pārtikas veikalu ķēde, ko veidojuši Latvijas uzņēmēji. Mazumtirdzniecības veikalu tīklu CITRO 2019.gadā izveidoja SIA Latvian Retail Management, kurā apvienojušies uzņēmumi SIA Gabriēla, AS Diāna, SIA Lekon un SIA AA & CO, kas kopā pārstāv vairāk nekā 70 veikalu visā Latvijā.

CITRO veikalos mēs ik dienu piedāvājam svaigus un kvalitatīvus produktus, tostarp ar lokālu izcelsmi, lai atbalstītu vietējos ražotājus un sniegtu mūsu pircējiem labāko viņu maltītēm.

Mēs esam pārliecināti, ka mūsējais ir labākais, tāpēc CITRO nāk ar svaigumu, un mēs strādājam, lai veikalu plauktos nogādātu vietējā apkaimē ceptu maizi, slauktu pienu un tur novāktus dārzeņus. Esam gatavi kļūt par veikalu, kurā ikviens atradīs sev nepieciešamo, tāpēc CITRO nāk arī ar lielu apņēmību piedāvāt pašu labāko!

CITRO piedāvā mūsdienīgu servisu, kvalitatīvas preces un produktus, kā arī laipnu un draudzīgu attieksmi patīkamā atmosfērā. Esam pārliecināti, ka pie mums strādā labākie darbinieki, un CITRO ģimenes vērtības ir uzticamība, pieklājība un draudzīgums.