PROMO Cash&Carry

PROMO Cash&Carry Visas PROMO Cash&Carry akcijas

Mūsu mērķis ir sniegt augstākās kvalitātes pakalpojumus ar pareizām izmaksām, kas nodrošina līderpozīcijas katrā Baltijas valsts tirgū.

 
1992. gadā Lietuvā tiek dibināts uzņēmums Sanitex UAB, kas šo gadu laikā veiksmīgi ir nostiprinājis savas līderpozīcijas vairumtirdzniecības un loģistikas pakalpojumu jomā Lietuvā un no 2005. gada arī Latvijā.
Sanitex SIA ir viens no lielākajiem vairumtirdzniecības un loģistikas uzņēmumiem Latvijā. Galvenie darbības virzieni ir ātras aprites preču izplatīšana mazumtirdzniecības un HoReCa tirdzniecības tīklā, vairumtirdzniecība, loģistikas pakalpojumu sniegšana, merčendaizinga servisa nodrošināšana un citi pakalpojumi.

 - PROMO Cash&Carry tirdzniecības centri atrodas Rīgā, Valmierā un Daugavpilī. Pasaulē Cash&Carry ir populāra tirdzniecības metode, kad klients pats atlasa visas preces un samaksu par pirkumu veic skaidrā naudā. PROMO Cash&Carry klienti ir juridiskas personas – mazumtirdzniecības uzņēmumi, individuālie komersanti, restorāni, kafejnīcas, biroji, mācību iestādes, pašnodarbinātās personas, ražošanas uzņēmumi u.c.

 - Baltic Logistic Solutions SIA nodrošina preču uzglabāšanu Sanitex grupas uzņēmumiem un attīsta komercpārvadājumus. Kompānijas loģistikas centri, kas atbilst visaugstākajiem kvalitātes standartiem, stratēģiski ir izveidoti valsts lielākajos reģionos. Plašais automobiļu parks un uzglabāšanas iekārtas, moderns procesa kontroles programmatūras nodrošinājums, pieredzējuši un profesionāli darbinieki sniedz mūsu klientiem visaugstākās kvalitātes loģistikas risinājumus. Uzņēmums piedāvā ātrus un efektīvus 3 temperatūras režīmu kravu pārvadājumu risinājumu starp Baltijas valstīm un to vietējos tirgos – Lietuvā, Latvijā un Igaunijā. 
Vairāk informācijas www.sanitex.lv