PRISMA

PRISMA

Visas PRISMA akcijas

“Prisma” – ģimenes 
lielveikals

Latvijā šobrīd ir četri ģimenes lielveikali “Prisma”. Pirmais veikals darbojās tirdzniecības centrā „Domina Shopping” no 2006. gada  novembra līdz 2016.gada maijam. Otrs „Prisma” lielveikals atrodas modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”. 2011. gadā septembrī tika atklāts arī trešais lielveikals “Prisma” Imantas mikrorajonā. Bet jau 2012. gadā tika atklāti divi jauni veikali – 25. oktobrī Purvciemā, un 29. novembrī Centrā . “Prisma” lielveikali atrodas arī Somijā, Igaunijā, Lietuvā un Krievijā.
A/S “Prisma Latvija” ir Somijas koncerna “S-group” meitas uzņēmums, kas Latvijā ir pārstāvēts ar  ģimenei draudzīgajiem „Prisma” lielveikaliem. Tajos ir konkurētspējīgs cenu līmenis un plašs preču sortiments. Bez pārtikas un ikdienas precēm „Prisma” veikalos Jūs atradīsiet arī apģērbus un apavus visai ģimenei, mājas un interjera priekšmetus, sadzīves elektroniku, preces atpūtai un izklaidei. „Prisma” veikalu sortimentā ir līdz 20 000 ikdienas preču pozīciju. Sortimentā ir pazīstamu zīmolu preces, kā arī tikai “Prisma” veikalos nopērkami produkti ar privātajām preču zīmēm “Rainbow” un „X-tra”. Tie ir augstas kvalitātes pārtikas produkti un preces par klientiem izdevīgām un pievilcīgām cenām.
AS ”Prisma Latvija”  mātes uzņēmums “S-group” Somijā, Baltijā un Krievijā apvieno vairākus uzņēmumus, kuri specializējas ātrās aprites patērētāju preču mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā, kā arī banku, viesnīcu, restorānu, lauksaimniecības tehnikas un DUS jomās. “S-group” veiksmīgi darbojas Somijā jau vairāk kā 100 gadu. Kopš 2005. gada “S-group” ir lielākais ātrās aprites preču tirdzniecības uzņēmums Somijā. Uzņēmums nodarbina vairāk kā 35 000 darbinieku 1500 dažādās tirdzniecības vietās. 2009. gadā mazumtirdzniecības apgrozījums  šajos uzņēmumos sasniedza 12.4 miljardus eiro.

„Prisma” – izdevīgi pirkumi visai ģimenei

“Prisma” veikalu plānojums un preču izvietojums nodrošina ērtu un patīkamu iepirkšanos. Plašās veikala ejas ļauj brīvi pārvietoties ar iepirkumiem un bērnu ratiņiem. Veikalā ir viegli pamanāmas norādes, kas palīdz orientēties lielajā preču klāstā. „Prisma” veikalos atrodas speciāli cenu pārbaudes aparāti, ar kuru palīdzību var noskaidrot katras preces cenu. Kases zonas izvietojums, kasieru augstais profesionālisms un optimālais kasieru skaits nodrošina maksimāli ātru klientu apkalpošanu.
Katrā “Prisma” veikalā ir klientu serviss vai informācijas centrs, kurā apmeklētāji var iegādāties “Prisma” dāvanu kartes, mobilo telefonu priekšapmaksas kartes, “Biļešu servisa” piedāvātās biļetes, nokopēt dokumentus un risināt citus ar klientu apkalpošanu saistītus jautājumus.
“Riga Plaza”, “Prisma Imanta”, “Prisma Deglava” un arī “Prisma Sporta” nodrošina plašas un ērtas autostāvvietas, kurās “Prisma” apmeklētāji var novietot savu personīgo auto.
Vairāk informācijas www.prisma.lv